Czarne złoto czyni cuda – odkryj, jak jeden składnik rewitalizuje całe ciało.

Niegdysiejsza wartość tego czarnego cudu przewyższała złoto! Bogaty w minerały, wspomaga nasz organizm w odzyskiwaniu zdrowia.

To Mumio, naturalny biostymulator znany od wieków w Azji Środkowej oraz na Wschodzie jako promotor zdrowia. Gdy oczyszczone, Mumio nabiera czarnego koloru, błyszczącej powierzchni, asfaltowej konsystencji i gorzkiego smaku.

Jako tonik, Mumio uzupełnia minerały, wspiera tworzenie krwi, pobudza obronność organizmu, wzmacnia kości i jako adaptogen, chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Pochodzi z warstw skalnych gór, w tym Himalajów, Tybetu, gór Ałtaj, i ma barwę od żółtej do brązowo-czarnej.

Ludność lokalna zbiera Mumio w jaskiniach i szczelinach skalnych, na wysokościach ponad 3000 m n.p.m., z utrzymywaniem tajemnicy o lokalizacji miejsc zasobów. Termin „mumio” symbolizuje ochronę ciała przed chorobami, a w Ajurwedzie było wykorzystywane do leczenia różnych dolegliwości.

Mumio występuje w różnych odmianach, gdzie zawartość metalu zależy od koloru i pochodzenia. Najbardziej rozpowszechnione jest czarne Mumio, natomiast czerwone i niebieskie są rzadziej dostępne.

Od ponad 3000 lat, zwłaszcza na Wschodzie, Mumio cieszy się sławą cudownego eliksiru zdrowia. Jego wpływ na zdrowie jest wszechstronny: od uzupełniania minerałów, przez zwiększenie odporności, aż po działanie antybiotyczne. Znane jest także jako „eliksir rekordów” wśród sportowców.

Mumio, o podłożu mineralnym, tworzy się przez wieki w wyniku procesów geologicznych. Zawiera bogactwo substancji organicznych, mineralnych, pierwiastków i innych składników. W leczeniu, Mumio współdziała z innymi lekami, wzmacniając ich działanie i minimalizując efekty uboczne.

Mam nadzieję, że te informacje okażą się przydatne. Podziel się tym postem ze swoimi znajomymi!

error: Treść zabezpieczona !!