Chcesz płaski brzuch i szczupłą talię – Wykonuj te 4 ćwiczenia codziennie i zobacz rezultaty w 15 minut.

Marzenie o smukłej sylwetce, z talią osy i płaskim brzuchem, jest wspólne dla wielu kobiet. Aby osiągnąć ten cel, nie jest konieczna intensywna praca na siłowni.

Regularne, piętnastominutowe ćwiczenia w domu, konsekwencja w działaniu i zdrowa dieta mogą przynieść zaskakujące efekty. Kluczem do sukcesu jest regularność: codzienne, 15-minutowe sesje przez 30 dni, skoncentrowane na konkretnym zestawie ćwiczeń.

Ćwiczenia zaczynamy od unoszenia nóg (należy je utrzymywać napięte), przy czym ramiona, głowa i plecy powinny pozostać przyciśnięte do podłogi. Następnie nogi unosimy i trzymamy przez 2-3 sekundy, po czym przechylamy je na lewo, a później na prawo, wykonując po 3 serie.

Nie zapominajmy o rozciąganiu: siedząc na macie z prostymi nogami, wykonujemy obrót ramion o 90 stopni, a następnie dotykamy przeciwną stopę. Wykonujemy to ćwiczenie 30 razy na każdą stronę. Rozciąganie należy zakończyć prostując plecy.

Kolejne ćwiczenie wymaga użycia hantla. Trzymając go przed sobą, siedzimy na podłodze z ugiętymi kolanami i prostymi plecami, następnie przechylamy się do tyłu, wykonując obrót ramion w lewo i prawo – po 30 razy.

Ćwiczenie na boczki polega na uniesieniu bioder, siedząc na boku, i wykonaniu ruchu ramieniem do góry, utrzymując pozycję przez 8-10 sekund, powtarzając 15 razy na każdą stronę.

Ostatnie ćwiczenie to uniesienie rąk i nóg, leżąc na brzuchu, z delikatnym podniesieniem głowy. Wykonujemy dwie serie po 10 powtórzeń, utrzymując pozycję przez 20 sekund.

Wystarczy tylko 15 minut dziennie, by po miesiącu cieszyć się pięknymi efektami!

error: Treść zabezpieczona !!