Przedstawicielki płci pięknej posiadające jeden z pięciu wymienionych poniżej znaków zodiaku są postrzegane za szczególnie pociągające. Przeczytaj.

Kobiety spod tych znaków Zodiaku uchodzą za najatrakcyjniejsze. Które to znaki i co właściwie sprawia, że są w stanie każdemu mężczyźnie zawrócić w głowie? Poznaj prawdziwe kusicielki!

Gwiazdy rządzą Ziemią

Wierzyć czy nie wierzyć w znaki zodiaku? Nikt nie wie, na czym to polega, ale istnieje duże podobieństwo pomiędzy osobami urodzonymi w tym samym miesiącu. To jak wyglądasz, jakimi zostałeś obdarzony talentami, a jakich Ci brak, zależy od układu gwiazd na nieboskłonie. W tym sensie gwiazdy ciągle rządzą Ziemią i jak dotąd, nie ma na to mądrego. Tak przynajmniej twierdzą astrologowie.

Byk

Nie zadzieraj z kobietą urodzoną pod znakiem Byka. Jest pewna siebie, co wynika z wrodzonego poczucia własnej wartości i co sprawia, że potrafi zawalczyć o swoje. Panie spod tego znaku odznaczają się wielką urodą i są w stanie bez większego trudu zawrócić w głowie każdemu mężczyźnie.

Ich wielki czar i urok naznaczony są niebywałym magnetyzmem, któremu nie sposób wprost się oprzeć. Kobiety spod znaku Byka mają rozległe horyzonty, co w połączeniu z nietuzinkową urodą zapewnia im wielkie powodzenie u płci przeciwnej. Prawdzwie bycze babki!

Bliźnięta

Bliźnięta idą przez życie z pogardą dla konwenansów. Ten nacechowany poczuciem wyższości rodzaj lekceważenia wyrażają na tysiąc sposobów. Chociażby poprzez strój, który wyróżnia się oryginalnością ocierającą się o skandal.

Nie brakuje im charakteru, czy też charakterku. Z drugiej jednak strony są uczuciowe i kiedy trzeba, potrafią zamienić się w anioła. Dla wielu mężczyzn są zagadką nie do rozwikłania i pokusą nie do odparcia.

Panna

Zawsze młoda i pełna dziewczęcego wdzięku Panna nigdy się nie zestarzeje. Bywa romantyczna, bywa też rozważna, przy tym zawsze mnóstwo niej subtelnej witalności, co bardzo podoba się mężczyznom. Panny odznaczają się inteligencją i trzymają porządek w finansach.

Kobiety spod tego znaku są cudownymi paniami domu, co nie umyka uwadze facetów. Przy tym jest w nich tyle uroku osobistego, że jeśli już zarzucą sidła, to gość przepadł z kretesem.

Waga

Zmienne, kapryśne i bardzo piękne – takie są panie spod znaku Wagi. Wadze nie brakuje talentu aktorskiego, przy tym jest ona jak kameleon. W szkole tego nie uczą, Waga sama z siebie wie, jak wkraść się w łaski aktualnego obiektu pożądania.

Kiedy zagnie parol na kogoś, zmienia się tak, by dopiąć celu. To jeden z najbardziej uwodzicielskich znaków Zodiaku. Liczy się dla niej styl i trzeba przyznać, że ma klasę. Życie z Wagą może być pełne niespodzianek, z pewnością jednak nigdy nie będzie nudne.

Wodnik

Kobiety spod znaku Wodnika wiedzą, czego chcą. Wiele Wodników robi prawdziwą karierę zawodową. Prywatnie są niby łagodne w obyciu i na pozór ustępliwe, w rzeczywistości jednak dzielą i rządzą, tyle że zawsze robią to w aksamitnej rękawiczce.

Panie spod tego znaku stosują się do zasady, że cicha woda brzegi rwie. Taka kobieta w domu to prawdziwa opoka, co odpowiada wielu mężczyznom. Nie da się przy tym odmówić im urody i dużej dozy inteligencji, co czyni z nich atrakcyjne towarzyszki na całe życie.

error: Treść zabezpieczona !!