Ta nawilżająca maska pomaga mi od lat. W wieku 52 lat nie mam ani jednej zmarszczki.

Szczególnie skóra twarzy jest narażona na działanie różnych czynników – zimą towarzyszy temu niska temperatura, natomiast latem nadmierne działanie promieni słonecznych.

Warto dbać o swoją skórę pielęgnując ją w odpowiedni sposób. Na rynku są dostępne różnorodne kosmetyki, ale najlepiej przygotować sobie samemu w domu nawilżającą maskę zgodnie ze sprawdzoną recepturą, dzięki czemu nie trzeba już wydawać dużej ilości pieniędzy na ten cel.

Istotne jest, aby nie posiadała ona zbędnych składników zwłaszcza wtedy, kiedy skóra jest szczególnie podatna czy też wrażliwa. Jedną z najbardziej naturalnych jak również skutecznych jest maseczka z rumiankiem oraz aloesem, który działa kojąco. Wystarczy ja stosować 1-2 razy w tygodniu, żeby skóra była odpowiednio nawilżona.

Jak widać, taka maseczka jest bardzo tania.

Ważne jest to, że kwiaty rumianku działają łagodząco jak również ujędrniająco na skórę, natomiast aloes świetnie poradzi sobie z usunięciem, a potem z przyspieszeniem procesu regeneracyjnego skóry. Oliwa z oliwek jak wiadomo odżywia skórę zawartymi cennymi witaminami jednocześnie nawilżając skórę.

Składniki:

error: Treść zabezpieczona !!