Miska solą i octem w sypialni to sposób na problemy. Spróbuj tej metody.

Istnieje wiele ludowych przesądów i wierzeń, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Można w nie wierzyć lub nie, ale na pewno warto przekonać się o ich działaniu na własnej skórze. Jednym z takich ludowych podań jest niezwykłe działanie miski z solą i octem, która pomaga pozbyć się złej energii ze swojego otoczenia.

Złą energię, która negatywnie wpływa na samopoczucie może posiadać człowiek, pomieszczenia lub różne przedmioty. Przebywając na co dzień wśród niej możemy odczuwać złe samopoczucie, rozdrażnienie oraz problemy ze snem. Wykorzystanie metody z octem i solą pomaga skutecznie oczyścić swoje otoczenie z niekorzystnych wibracji.

Jak przygotować oczyszczającą miksturę?

Łyżkę soli trzeba wsypać do miski z łyżką wody i octu. Nie można jej rozpuszczać. Musi ona opaść na samo dno, dlatego warto do tego celu wykorzystać miskę ze szkła.

Odkładamy ją w miejsce, w którym czujemy się najgorzej i pozostawiamy na 24 godziny. Po upływie tego czasu trzeba sprawdzić, jak zachowała się sól.

Jeśli wypłynęła na powierzchnię cały proces trzeba powtórzyć, ponieważ świadczy to o niepowodzeniu. Dopiero, gdy zauważymy, że po 24 godzinach sól znajduje się na dnie miski mamy pewność, że pomieszczenie zostało oczyszczone ze złej energii.

Mimo, iż metoda ta wydaje się śmieszna, warto wziąć pod uwagę fakt, że dobroczynne właściwości soli są wykorzystywane w nauce już od dawna. Istnieje wiele rodzajów terapii z solą, jak np. groty solne lub solne sauny, które świetnie wpływają na organizm.

error: Treść zabezpieczona !!