Moje włosy rosną 3 cm na miesiąc. Skuteczny, naturalny eliksir, który pobudza cebulki włosów.

Domowa metoda na długie włosy

Długie, lśniące, piękne włosy to marzenie niejednej dziewczyny. Obecnie niemal każda kobieta na świecie pragnie mieć piękne i zadbane włosy, prezentujące się estetycznie i dodające pewności siebie. Niestety głównym czynnikiem wypadania włosów jest dziedziczenie rożnego rodzaju typów włosów po rodzicach oraz niejednokrotnie zanieczyszczone środowisko w jakim przebywa dana osoba.

Bardzo często można spotkać się ze stwierdzeniem, że natura nie obdarzyła danej osoby wspaniałymi włosami. Warto jednak spróbować zmienić ich stan. Aby włosy rosły szybciej i stały się gęste oraz lśniące należy stosować domowe specjalne mieszanki wykonane na bazie ogólnie dostępnych produktów.

Produkt nr 1: aloes

Najpierw przekrój liść aloesu wzdłuż dzieląc go na pół i wyciśnij z niego sok. Następnie otrzymały w płyn wetrzyj w korzenie włosów delikatnie masując palcami skórę głowy. Dzięki masażowi sok wniknie głębiej oraz poprawi się krążenie krwi w skórze głowy. Maseczkę z aloesu należy pozostawić na włosach na dwie godziny lub opcjonalnie można pozostawić ją nawet na całą noc. Po tym czasie należy umyć głowę.

Produkt nr 2: ocet jabłkowy

Po umyciu włosów szamponem należy użyć octu jabłkowego zamiast na co dzień stosowanej odżywki. Octu jabłkowy nie należy jednak spłukiwać ale po prostu pozwolić mu sią samoistnie wyschnąć, a nadmiar płynu sam spłynie z włosów..

Produkt nr 3: koniak

Na początku połącz szklankę koniaku z kilkoma jajkami, a następnie dodaj do mieszanki odrobinę oliwy z oliwek. Całą powstałą maseczkę ponownie dokładnie wymieszaj. Nakładanie domowego preparatu rozpocznij od nasady włosów, stopniowo rozprowadzając go na całej ich długości. Taką maseczką należy pozostawić na włosach przez godzinę, a następnie umyć włosy.

Produkt nr 4: cytryna

W pierwszej kolejności wymieszaj sok z połówki cytryny z jedną mała łyżeczką oleju łopianowego żółtka oraz żółtkiem z jednego jajka. Następnie należy ogrzać mieszankę w garnku, a kiedy mieszanka będzie już bardzo ciepła, czyli będzie miała temperaturę około 30 do 40 stopni Celsjusza należy nałożyć ją na włosy.

Mieszanka należy zmyć z włosów po godzinie. Po aplikacji każdej wyżej wymienionych mieszanek efektów nie będzie widać po pierwszej aplikacji. Na efekty warto jednak zaczekać. Po upływie mniej więcej półtorej miesiąca od pierwszego użycia będą widoczne efekty.

Wyżej wymienione mieszanki należy stosować dwa lub trzy razy w tygodniu. Główną zaletą odżywek do włosów jest ich wydajność oraz bezpieczeństwo. Włosy będą rosły 3-4 cm w ciągu jednego miesiąca.

error: Treść zabezpieczona !!