Dietetyczka zdradziła mi przepis na ten wywar. Piję codziennie przez 4 tygodnie i kilka kg w dół

Herbata z pietruszki pomaga głównie w pozbyciu się kilku zbędnych kilogramów.

Przy diecie ważne jest, aby nie stosować różnorodnych głodówek, gdyż to może odbić się na ludzkim zdrowiu, a przecież nie o to chodzi! Okazuje się, iż niskokaloryczna dieta może być smaczna, bogata i przede wszystkim odpowiednio zbilansowana.

Poza stosowaniem samej diety można dodatkowo pić pyszna i odpowiednio działającą na figurę herbatę z pietruszki. Efekty można bardzo szybko dostrzec, gdyż już bowiem po zaledwie 3-4 tygodniach!

Składniki:

  • 1 l wrzącej wody,
  • 5 łyżeczek drobniutko posiekanej natki pietruszki.

Sposób przygotowania:

Pietruszkę dokładnie umyć pod bieżącą wodą, a następnie zalać litrem wrzątku. Zakryć i pozostawić do zaparzenia na 10 minut. Po upływie tego czasu, płyn odcedzić, a później pić 3-4 razy każdego dnia.

Herbata z pietruszki cechuje się ogromnym wpływem na ludzkie zdrowie.

Dzięki niej można przede wszystkim wzmocnić swoją odporność. Poza tym chroni ona komórki przed ewentualnym rakiem. Ten zdrowotny napój charakteryzuje się również działaniem zarówno przeciwzapalnym, jak i antyseptycznym. Pomoże on podczas przeziębienia i grypy, czemu towarzyszy gorączka, którą potrafi zbić.

Wykonana herbata z pietruszki wpływa również na wysoką produkcję czerwonych krwinek. Dodatkowo zapobiega ona anemii oraz osteoporozie. Można nią wzmocnić swoje kości i odprowadzić nadmiar wody, a także oczyścić nerki i drogi moczowe.

To świetna profilaktyka dla kamieni nerkowych i wsparcie dla funkcji wątroby, w tym przed różnorodnymi chorobami. Herbata z pietruszki pomoże utrzymać zdrowy układ nerwowy.

error: Treść zabezpieczona !!