Zrealizuj swoje marzenie o płaskim brzuchu dzięki tym sześciu prostym ćwiczeniom, które skutecznie spalają tłuszcz z brzucha.

Czy wierzysz, czy nie, ale poranny trening to dokładnie to, co pomoże Ci pozbyć się brzusznego tłuszczu.

Rozpocznij 8-minutowe ćwiczenia w domu i zbliż się do spełnienia marzenia o płaskim brzuchu. Nie zwlekaj ani dnia i zacznij już teraz – do lata jest jeszcze wystarczająco dużo czasu!

Poczujesz się dobrze i będziesz lepiej wyglądać dzięki temu treningowi. Dostosuj dietę i włącz ten trening do swojej codziennej rutyny, a utrata wagi będzie przebiegać płynnie.

Codziennie pij przynajmniej 2 litry płynów. Unikaj słodzonych napojów, słodyczy, tłustych potraw i alkoholu. Załóż wygodny strój treningowy i zacznij od krótkiej rozgrzewki, a potem przejdź do ćwiczeń.

1.Ćwiczenie

Wykonuj przez 30 sekund głębokie przysiady z szeroko rozstawionymi nogami

przechodząc przez jedno i drugie kolano do kolana

a następnie wracając do głębokiego przysiadu i skoku.

2.Ćwiczenie

„Jumping jacks” – stań prosto ze zgiętymi stopami i skrzyżowanymi rękami. Skacz, wyciągając ramiona w górę przez przysiad, do pozycji pionowej i z powrotem. Powtarzaj przez 30 sekund.

3.Ćwiczenie

„Wspinaczka” –  przyjmij pozycję deski, z ramionami wyprostowanymi i dłońmi na ziemi. Alternatywnie przyciągaj kolana do podbródka lub poprzecznie do łokci. Powtarzaj przez 30 sekund.

4.Ćwiczenie

W pozycji deski, z wyprostowanymi ramionami i napiętym ciałem, naprzemiennie kładź jedną, a potem drugą rękę na przedramionach. Powrót do pozycji początkowej i powtórzenie przez 30 sekund.

5.Ćwiczenie

Bieganie w miejscu z wysoko uniesionymi kolanami, w szybkim tempie. Powtarzaj przez 30 sekund.

6.Ćwiczenie

Przysiad z wyskokiem. Zrób przysiad, przenieś ciężar na pięty, obniż tyłek, a następnie podciągnij ciało do skoku. Powtarzaj przez 30 sekund.

Na zakończenie, wykonaj pięć powtórzeń „pajacyków” (ćwiczenie 2) i „wspinaczki” (ćwiczenie 3), każde przez 30 sekund. Po ukończeniu treningu, nie zapomnij o rozciąganiu – to ważny element po ćwiczeniach!

Życzę powodzenia!

error: Treść zabezpieczona !!