Liście laurowe mają bardzo wiele zalet. Wykorzystaj je w celach leczniczych, w codziennym życiu dla ogólnego lepszego samopoczucia czy jako talizmany.

Nietypowe właściwości liścia laurowego

Liść laurowy przez większość nas kojarzony jest jako wyjątkowy składnik dodawany do wielu potraw, jednakże nie każdy o tym wie, ale liść laurowy posiada i niesie wiele innych korzyści. Wystarczy podpalić liść laurowy, a już po paru minutach będziemy mogli bez problemu korzystać z jego innych zalet.

Nie od dziś wiadomo, że każdy dom ma swój własny specyficzny zapach. Dla jednych pachnie on perfumami, dla innych kawał, a dla innych zapach unoszący w domu przypomina jedzenie. Są to oczywiście przyjemne zapachy problem natomiast pojawia się w sytuacji gdy w mieszkaniu unosi się zapach niezbyt przyjemny na przykład stęchlizny.

Wówczas doskonałym rozwiązaniem na ten problem jest liść laurowy. Wystarczy go podpalić i przejść się z nim po mieszkaniu tak aby dym rozniósł się w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu zapach będzie niesamowity: świeży i czysty.

Tego typu zapach sprawia, że poczujemy się komfortowo ponieważ nie zawiera on sztucznych składników, które często są zawarte w dostępnych w sklepach odświeżacze powietrza. Co więcej warto wspomnieć że już starożytności korzystano z tej metody w celu niwelacji zapachu oraz wilgoci.

error: Treść zabezpieczona !!